Wyśmienita woda premium. Szkoda, ze nie ma niegazowaej, ale z tego co wiem, to średniogazowana jest po prostu naturalna - jest wydobywana już taka , ta woda ma gaz w sobie z samej swej natury (mowa o tej średniogazowanej- nie jest sztucznie gazowana).